1. Pogoda płata figle... ale oczywiście nikomu pogoda nie straszna i zjawiamy się licznie, a nawet bardzo licznie jutro w Skrudzinie! OBOWIĄZKOWO!
Pamiętajmy, jest o co walczyć - POMAGAMY I BIEGAMY DLA JÓZEFA SZABLI !!!
2. Dla osób, które nie wniosły jeszcze opłaty startowej lub w ogóle nie zapisały się jeszcze na bieg - jutro będzie taka możliwość.
Biuro zawodów startuje od godz. 9:00
Przypominamy, że KAŻDY UCZESTNIK MUSI ZOSTAĆ ZWERYFIKOWANY JUTRO W BIURZE ZAWODÓW, gdzie otrzyma pakiet startowy.
Mamy też małą prośbę (żeby wszystko przebiegało płynnie i zgodnie z planem), zwłaszcza w przypadku rodziców ze swoimi najmłodszymi pociechami...
Jeśli np. Bieg Przedszkolaka startuje o godz. 11, to godz. 10:55 to trochę późno na odbiór pakietu.
Warto przyjść wcześniej, uniknąć zamieszania, tłumu itd.
Naprawdę nie będziecie się nudzić!
3. Pogoda nam nie straszna!
4. Na odcinku Biegu Głównego oraz Marszu Rekreacyjnego/Nordic Walking, który prowadzi przez bacówkę Stanisław Sroka - Hodowla Owiec oraz na terenach otwartych typu łąki, polany itp. będą Was prowadzić słupki z taśmą Ultrajanosika.
Słupki macie mieć zawsze po WASZEJ LEWEJ STRONIE !
5. Nawet w przypadku trooochę gorszej pogody, nie rozchodzimy się zaraz po tym, jak skończymy jeść posiłek regeneracyjny...
Bo można przecież iść zjeść jeszcze raz :) potem skorzystać z masażu, następnie wziąć udział w warsztatach z Pierwszej Pomocy,
w miedzy czasie można posłuchać muzyki, zobaczyć pokaz gimnastyczny Gimnastyka Sportowa - Uks Champion, a potem idziemy zjeść jeszcze raz :)
No i oczywiście obowiązkowo czekamy na jedyną w swoim rodzaju dekorację zwycięzców i LOSOWANIE NAGRÓD (wśród wszystkich uczestników zawodów), a nagród jest naprawdę duuuużo ;)
6. Nie przejmujemy się pogodą, BIEGAMY I POMAGAMY JÓZEFOWI SZABLI!

LICZYMY NA WAS, DO DZIEŁA !!!